מלצ'ט שינקין

 מלצ'ט שינקין
בחודשים האחרונים ניכר גידול בהתעניינות ובמכירות של דירות גדולות בפרוייקטים חדשים במרכז תל אביב כך אומר שמשון הראל, מנכ''ל משותף בחברת אמריקה ישראל.
לדברי הראל, עד כה נמכרו באזור זה בעיקר דירות חדשות בנות 2-3 חדרים ואילו בתקופה האחרונה נמכרות גם דירות 4-6 חדרים. ''תושבי חוץ, אנשים בשנות החמישים לחייהם שהתגוררו בעבר בתל אביב ורוצים כעת, לאחר שילדיהם בגרו, לשוב ולהתגורר באזור זה, ומשפרי דיור, הם קהל הרוכשים המרכזי של הדירות הגדולות בלב תל אביב כיום'', אומר הראל, 'עבור אולוסיה זו, מגורים בסמוך למרכזי התרבות והפנאי של תל אביב בפרוייקטים חדשים ויוקרתיים, הנמצאים במרחק הליכה מהים, מהווים את הסיבות המרכזיות להחלטת הרכישה.
אוכלוסיה זו, מעדיפה לרוב לרכוש דירות בפרוייקטים הנמצאים בשלב מתקדם יחסית של הבניה, או לקראת אכלוס, מאחר והם מעוניינים שפרק הזמן בין הרכישה למעבר יהיה קצר ככל שניתן''.
כך לדוגמא, בפרוייקט ''מלצ'ט - שינקין'', שבונות החברות אמריקה ישראל ודניה סיבוס, בפינת הרחובות מלצ'ט ושינקין, נמכרו בשלושת החודשים האחרונים 8 דירות גדולות,
כשהאחרונה שבהן נמכרה השבוע.
מדובר בפנטהאוז של 5 חדרים, 178 מ''ר, עם מרפסת בשטח 115 מ''ר, שנמכר לזוג ישראלים שחזרו ארצה משליחות בחו''ל, במחיר של 4.6 מיליון שקל.
בפרוייקט, אשר משווק על ידי חברת אמבסדור, כולל 100 דירות, בעלות מפרט טכני גבוה ובזור מלא.

(התפרסם בעיתון העיר ב- 4 באוגוסט 2005)

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט