על נוטן

NOTAN - לחיות טוב זה ליהנות מפרטיות, לחיות טוב זה לדעת ששמורה לך פינה שקטה על הספסל ליד הבית.

כתובת: רח' מלכי יהודה פינת רחוב הבריגדה היהודית, הרצלייה הירוקה.

"ארכיטקטורה טובה היא כמו מוסיקה שהקפיאו אותה.
מלודיה שמגיעה לשמיים,
וחוזרת כל יום להדרן"
(טאדאו אנדו - ארכיטקט יפני)

Notan הינו מתחם מגורים אינטימי בן ארבעה בניינים בהרצלייה הירוקה.

הפרויקט כולל דירות 3, 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים ומהווה למעשה מתחם פרטי, ובו שטח פתוח בין הבניינים וגן מעוצב במרכזם.

המתחם היפהפה, המיקום המצוין, הדירות המעוצבות וההשקעה הרבה בשטחים הציבוריים, כל אלה הופכים את Notan לחוויית מגורים מיוחדת.

סביבת המגורים ההרמונית והמרגיעה, מזמינה אתכם לבוא ולחיות טוב. פשוט לחיות Notan .

בפרויקט Notan רמת גימור גבוהה הכוללת ארבעה בניינים עם עיצוב מודרני וחכם. לכל דירה, מרפסת שמש מרווחת וגדולה, מחסן דירתי ושתי חניות עוקבות בחניון תת-קרקעי. הבניינים בחיפוי אבן איכותית וכוללים לובי כניסה מפואר ו-2 מעליות משוכללות. בכל דירה, ייהנו הדיירים ממפרט עשיר ויוקרתי הכולל: תריסי גלילה בהפעלה חשמלית, חלונות בזיגוג תלת שכבתי, מיזוג אוויר דירתי, מטבח מפואר עם משטח מאבן קיסר, ריצוף גרניט פורצלן, דלתות פנים איכותיות, הכנה למערכת קולנוע ביתית, אינטרקום TV,נקודת טלפון וטלוויזיה בכל חדר ועוד.

NOTAN- מונח יפני המתאר את היחסים בין אור וצל. פירושו המילולי הוא סמיכות הדיו ברישום (קליגרפיה) ובציור בצבעי מים, והוא מתבסס על הפילוסופיה המזרחית של היין והיאנג. ע"פ עקרונות פילוסופיה זו, לכל דבר יש את ההופכי לו, והאחד לא יכול להתקיים ללא האחר. בבסיס המונח עומדת התפישה שיש לתת ביטוי גם לחלל המקיף את האובייקט ולא רק למה שהוא מכיל בתוכו.

Notan הוא פרויקט חדש וייחודי בסביבתו , המשותף לשתי חברות מובילות בעלות מוניטין רב: אמריקה-ישראל וקרדן נדל"ן.

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט