על Canada – College Park – North Tower

קישור לאתר הפרויקט »

שלב א' בפרויקט פיתוח מרכז העיר טורונטו היוקרתי, המתנשא גבוה מעל העיר

כתובת: 717 Bay Street, Toronto, Canada

בלב הדאונטאון של טורונטו, גבוה מעל העיר הסואנת, עומדים מגדלי המגורים המפוארים לצד שטחי חנויות ומשרדים יוקרתיים

ה- North Tower, פרויקט מדהים הממוקם במרכז העיר על צומת הדרכים הקוסמופוליטי הסואן, מציע מבנה מרשים הכולל יחידות מגורים יוקרתיות כמו גם שטחי חנויות ומשרדים.

המגדל עצמו נבנה בסגנון ארט דקו עם מוטיבים אלגנטיים רבים, שטחי זכוכית נרחבים, רצפות שיש ודלתות פלדה מבריקות ומגלם סגנון חיים מפואר ואנין טעם. לבחירת הדיירים, דירות בנות חדר שינה אחד או שניים, או דירות גג ב- GrandView Penthouses שבהם כל העיר פרוסה לרגליכם.

סביבה יפיפייה – הסמוכה לפארק ולגנים מטופחים המשתרעים על 12,140 מ"ר, האזור הירוק הגדול ביותר בטורונטו, עם כרי דשא נרחבים, מזרקות, עצים וגנים
מיקום מעולה – מרכז העיר האלגנטי של טורונטו, בסמוך לאוניברסיטת טורונטו, בקרבת בארים, בתי קפה ומסעדות אופנתיות רבות
מועדון ParkView – מרכז פנאי ונופש יוקרתי לדיירים בלבד המציע בריכת שחייה, סאונה, מתקני כושר, מרכז עסקים, סוויטות אורחים ושירותים רבים אחרים

ParkView Gardens
בנוסף, בתי המגורים של College Park כוללים את ParkView Gardens. בתי מגורים יוקרתיים אלה, המתנשאים כל אחד לגובה ארבע קומות ומתהדרים בגימור אבן טבעית, קישוטי טיח ולבנים, מציעים מרפסות וטרסות מרווחות המשקיפות על הפארק, ואת כל הנאות החיים הגלומות בבית צמוד קרקע עם אביזרי הנוחות המודרניים המשוכללים ביותר. לדיירים יש גם גישה למועדון ParkView, וחברת ניהול בעלת שם דואגת לתחזוקת הבית ומסירה כל דאגה מלב הדיירים.

היזם:
The Canderel Group of Companies

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט